تبلیغات
در سایه سار دوست

در سایه سار دوست
سر ارادت ما و آستان حضرت دوست###که هر چه بر سر ما می رود ارادت اوست 
قالب وبلاگ
نویسندگان
چت باکس


یادم می آید که سالها پیش یکی از اساتیدم  در مورد فلسفه ی «توسل به بزرگان» اینچنین توضیح می داد:

شاید برای برخی از شما پیش آمده باشد که در پیچ و خم کارهای اداری و وقتی از گره خوردن کارها و مشکلات و دوندگی ها خسته می شوید، یک انسان مهربان و مومن و خداترس در آن اداره پیدا می شود و کارتان را راه انداخته و به شما کمک می کند. این انسان ها پس از مرگ نیز در عالم وجود تاثیر دارند و حتی به دلیل رفع موانع مادی و خارج شدن از قالب و محدودیت های عالم ماده، دست بازتری در تاثیرگذاری بر جهان دارند. به همین دلیل اگر با تمام وجود از انسان های وارسته مانند پیامبران و امامان و شهدا و حتی اموات مومن و پارسای خود طلب یاری کنید و به حضور آنها ایمان داشته باشید ، از یاری آنها بهره مند خواهید شد.


ختم معتبری که از آن حرف زدم با نام زیباترین گل جهان خلقت و پاک ترین موجود آفرینش و مهربان ترین مادر دنیا مزین شده و توسل به او را در بر دارد.


طریقه ی ختم به این شکل است باید چهل روز و یا چهل شب قصد کنید که برای هر نیتی که در ذهن خود دارید، به او متوسل شوید و ذکر «یازهرا» را بخوانید. در روز اول یک دور تسبیح یعنی 100 مرتبه ذکر یازهرا را می خوانید، در روز دوم دو دور ، یعنی 200 بار ذکر یازهرا ، در روز سوم سه دور ..... و به همین ترتیب هر روز یک دور تسبیح  100 تایی به تعداد ذکرهای روز قبل اضافه می شود تا برسد به روز چهلم که برابر است با چهل دور (4000 مرتبه) ذکر مبارک «یا زهرا».

 

با درود به روح پاک مادرم فاطمه زهرا، که تجلی همه خوبی هاست ....

التماس دعا...

برگرفته از وبلاگ همراز

[ جمعه 7 فروردین 1394 ] [ 11:30 ب.ظ ] [ باران دوستی ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

من مسلمانم,
قبله ام یک گل سرخ,...
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بروز رسانی :